Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates “OTSE POSTIMEHEST” VAATA

Mario Lysandrides viis eelmisel reedel Stockholmis oma auto parandusse ning pärast seda läks ta ajaviiteks Kista Galleria kaubanduskeskusesse, kus ta sattus peale juveelipoe vargusele. 

36-aastane mees otsis parajasti kohta kus lõunatada kui ta märkas kahte meest, kes sõitsid motorolleriga kaubanduskeskuses.

“Ma hakkasin neile ütlema, et keskuses pole motorolleriga sõitmine lubatud, kuid siis nägin relva ja raudkangi ning otsustasin mitte sekkuda, sest ma ei tahtnud kuuli saada,” ütles Lysandrides. See-eest oli mees piisavalt julge ning ta otsustas röövlite tegevuse videole jäädvustada.

Lysandridese sõnul nägi üks röövlitest teda nende tegevust filmimas, kuid bandiit jätkas meest sõimates juveelide kotti ladumist.

“Ühel hetkel püüdis üks bandiit relvast lakke tulistada, kuid teine hakkas tema peale karjuma ning käskis tal lõpetada. Neil oli ilmselge sisekonflikt, mida oli väga hästi näha,” ütles Lysandrides.

Mees lisas, et tõenäoliselt peitsid poetöötajad ennast turvaruumi ning nad väljusid sealt alles siis kui röövlid olid lahkunud.

Kohaliku meedia teatel arreteeriti röövlid juba sama päeva õhtul.

Loe ja lisa kommentaare
SAATED
viimased
Varsti tulevad siia videod, ajakirjanikud juba tegutsevad