Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
OTSEÜLEKANNE 22.01 ⟩ Kotsar ja Hamburg lähevad Bundesliga võistkonnale taas sauna kütma Korvpalli Saksamaa meistrivõistlustel sõidab Maik-Kalev Kotsari leivaisa Hamburg Towers külla Giessenile. Postimees näitab laupäeval kell 21.30 algavat lahingut otseülekandes ja eestikeelse kommentaariga. Saksamaa meistrivõistluste mängud on nähtavad vaid Postimehe digitellijatele. Kui sul tellimust pole, saad seda teha SIIN. Kotsari ja Towersi mängude edasise ajakavaga on võimalik tutvuda SIIN.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
JÄRELVAADATAV ⟩ Hamburg mängis poolehoidjate närvidega, Kotsarilt kaksikduubel Korvpalli Saksamaa meistrivõistlustel kohtus Maik-Kalev Kotsari leivaisa Hamburg Towers täna SYNTAINICS MBCga. Pärast suurt algedu tegi Hamburg enda elu keeruliseks, ent sai ikkagi 84:76 võidu. Võitjate kõige efektiivsemana tõi Kotsar 14 punkti ja 11 lauapalli. Saksamaa meistrivõistluste mängud on nähtavad vaid Postimehe digitellijatele. Kui sul tellimust pole, saad seda teha SIIN. Kotsari ja Towersi mängude edasise ajakavaga on võimalik tutvuda SIIN.
Suur lugu
SAATUSLIK SÜNNIAASTA ⟩ Surmalaagrist pääsenud mehed: käsil kümnes elukümme ja nali varrukast võtta Eelmise aasta oktoobris nägi ilmavalgust kirjanik Venda Sõelsepa (1923–2006) proosa- ja artiklikogumik «Kolõma – kole maa». Selle koostaja on Jüri Kaldmaa, kes ei oleks niisugust raamatut ilmselt iial kokku pannud, kui ta enda isa Harry Kaldmaa (1928–1991) elus poleks olnud Kolõma vangilaagrites viibimise julma peatükki. Harry Kaldmaa suri liiga vara selleks, et ta poeg jõudnuks kõike järele küsida. Nii andis Venda Sõelsepa tekstide ja kirjavahetuse korrastamine Jüri Kaldmaale vastuseid ka oma isa kohta.
Tagasi üles
Back