Värskes Arteris: Genka ja riimivalangud, Tinder ja prouad ning Subaru ja jäärajasõit

Arter
Copy
Genka ütleb otse. «Me tahame nagu mingit ühtset asja, meil on tore riik kus me kõik hoiame kätest kinni, ajame Eesti asja, laulame eestlane olen ja eestlaseks jään. Ja seal samas rivis võib mu mõlemal pool seista mees, kes oma naist tümitab! See olukord ei ole ühestki küljest normaalne.»
Genka ütleb otse. «Me tahame nagu mingit ühtset asja, meil on tore riik kus me kõik hoiame kätest kinni, ajame Eesti asja, laulame eestlane olen ja eestlaseks jään. Ja seal samas rivis võib mu mõlemal pool seista mees, kes oma naist tümitab! See olukord ei ole ühestki küljest normaalne.» Foto: Sander Ilvest

Selle nädala Arter kirjutab, kuidas keskealised Tallinna prouad leiavad Tinderist eksootilisi merehunte, kes tahavad neile postipakiga läkitada kogu oma maise vara.

Lehe kaanekangelane on Henry Kõrvits ehk Genka – kartmatu räppar, kelle riimid tabavad kui kalašnikovi valangud. Uuel plaadil Oleg saab pihta kõik, mis meie ümber mäda – vägivald, lollus, joomine ja ärplev valitsus. Tõesti, mis teil viga on? Arter uuris asja.

Kui mullu kevadel koroonaga kodutööle jäänud inimesed muretsesid, kuidas veebi teel palgatöö tehtud saaks, siis nüüd on see asendunud palju tõsisema küsimusega: kuidas harjumatus olukorras vaimselt terveks jääda. Oma kogemusest räägivad Ülle Matt Swedbankist, Relika Rohtoja HKScan Estoniast ja Sirli Seliov Tele2-st.

Saame tuttavaks täiesti teistmoodi talverõõmu, tõukekelguga, mis on kui tubli suksu, kelle taltsutamisega saab hakkama nii suur kui ka väike. Ohte on vähe ja lõbu küllaga.

Arter tegi Laitse rallipargis nelikveolise Subaru Foresteriga jäärajasõitu, juhendajaks vana ralliäss Margus Murakas. Jäärajal sõitmist proovida saab tegelikult igaüks, kes tahab tunda oma auto sõiduomadusi ja olla ise parem autojuht. Aga harjutamiseks tuleb leida õige aeg ja ametlik rada.

Kõigest sellest ja veel paljust muust kirjutab laupäevane Arter.

Tagasi üles