Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates “OTSE POSTIMEHEST” VAATA

Selle nädala Arter tõstatab küsimuse, kas paljukiidetud Eesti e-residentsus on riiklik enesepettus, samuti uurib, miks nimekad festivalid üksteise järel hingusele lähevad ning mis sai Eesti esimesest filmitähest Euroopas.

Arteri kaanekangelanna on laulja ja helilooja Kadri Voorand, kes tegi oma loomingu ja esitustega ilma nii tänavusel tantsu- kui laulupeol. Aga ta ei räägi ainult oma kontsertidest ja plaadilepingutest, vaid ka sellest, kas ta süda on vaba, mida teha pealetikkuvate fännidega ja miks Tallinn on tema hinnangul väike linnake ja elu Eestis on nagu paradiisis.

Kas Eestimaa suve juurde peavad tõesti kuuluma täislastud meri ja väljaheidetega väetatud metsaalused? Arter käis uurimas, mis tegelikult juhtub, kui salaja lainetesse oma häda teed ning miks salasoristajad on tõeliselt põlastusväärne puhkajate liik.

Arteri autoküljed arvustavad sakslaste masinat, mida võib pidada lausa eestlaste rahvusautoks. Volkswagen Passat on nimelt jõudnud sellesse ikka, kus tavaliselt tehakse mudelile värskendus ehk facelift. Küsimus on selles, mida ometi muuta, kui kõik on hästi.

Neil ja teistel teemadel lugege juba homme ilmuvast Arterist.

Loe ja lisa kommentaare
SAATED
viimased
Varsti tulevad siia videod, ajakirjanikud juba tegutsevad