E, 25.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Vaba Akadeemia loeng: vandenõuteooriad

Facebook
Comments 2

Postimees tegi otseülekande Tartus toimuvalt Vaba Akadeemia loengult, kus Mihhail Lotman, Andreas Ventsel ja Mari-Liis Madisson rääkisid infosõjast ja vandenõuteooriatest.

Loengul «Diskursuse loogika: infosõjad ja vandenõud» kõnelesid semiootikud Mari-Liis Madisson, kes rääkis vandenõuteooriatest meedia- ja turundusdiskursuses, Andreas Ventsel, kes käsitles vandenõuteooriaid infosõja ja sotsiaalmeedia kontekstis, ning Mihhail Lotman, kes rääkis vandenõuteooriate loogikast ja ajaloost.

SA Academia Artium Liberalium ehk Vaba akadeemia on selle aasta algul asutatud ühendus, mis koondab eesti haritlasi: teadlasi, mõtlejaid, intellektuaale ja õppijaid. Akadeemia eesmärgiks on luua tingimused renessansitüüpi haritlasringi tekkimiseks ja kujunemiseks kooskõlas vabade kunstide kontseptsiooniga. Akadeemia asutajateks on Marju Lepajõe, Mihhail Lotman, Ülar Ploom, Hardo Pajula ja Maria-Kristiina Lotman.

Facebook
Comments 2

Märksõnad

Tagasi üles