Reporter: 2000 km kauguselt Moldavast Eestisse vargile tulnud meeste plaani nurjas metskits Moldova mehed sõitsid maha 2000 kilomeetrit ja tulid Eestisse sularahautomaatidest raha varastama. Ioni Odagiu ja Marin Morari proovisid varastada Rapla, Saku ja Sindi sularahaautomaatidest. Sindi automaat lasti veel õhku, mäletate? Kinni aga kukkusid nad tänu metskitsele, kellel nad otsa kihutasid. Nad viisid auto parandusse ja sõitsid seni ringi jalgratastega. Siis nad vahele võetigi. Täna tegi Pärnu maakohus otsuse.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Reporter: Skandaalne ehitusärimees Alar Seppern neljaks kuuks vangi Viru maakohus tegi otsuse skandaalse ehitusärimehe Alar Sepperni juhtumis, millest ei puudunud nii ulatuslik maksupettus kui ka dokumendivõltsimine. Ainuüksi riigile tekitatud kahju hinnati sadadele tuhandetele eurodele. Majanduskuritegude uurimine kestis üle viie aasta, kuulati üle enam kui 40 tunnistajat. Lõppkokkuvõttes saab osaühingu Best Building juhatuse liige Alar Seppern 4 kuud ja 12 päeva šokivangistust, tema abikaasa Ksenja Seppern ning osaühingu raamatupidaja Olga Kron tingimisi vangistused. Otsus oleks võinud olla palju karmim, kuid jälitustegevuse load olid vormistatud hooletult ning kohus neid tõendina arvesse ei võtnud.
Reporter: Koroona tõttu töö kaotanud kahe lapse ema Elery Artus hakkas ärinaiseks ja avas hobumarketi veebipoe Kahe lapse ema Elery Artus oli ostnud just endale hobuse, kui tuli koroonapandeemia ja naine kaotas töö. Suure lemmiklooma igakuised kulud ulatuvad aga sadadesse eurodesse. Elery ei löönud käega vaid nägi raskes olukorras uut võimalust! Täna võib öelda, et Elery hakkas ärinaiseks ja lisaks on tal lastele nii palju aega, mida elus palgatöö kõrvalt tal pole olnud.
Tagasi üles
Back