E, 27.03.2023

EKSPERT EETRIS ⟩ Nikolai Kunitsõn «Kuidas mõjutab sõda Ukrainas Eesti sisepoliitikat?»

Claire Peinar
, Postimees TV toimetaja
Nikolai Kunitsõn «Kuidas mõjutab sõda Ukrainas Eesti sisepoliitikat?»
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Milline on sõja laiem mõju meie sisepoliitikale ning kui tõsiselt tasub suhtuda viimase aja muutustesse erakondade reitingutes, arutleb 30. märtsil saatesarja «Ekspert eetris» stuudios Tallinna Ülikooli ühiskonnateaduste instituudi politoloogia lektor Nikolai Kunitsõn.

Sõda Ukrainas mõjutab meie elu mitmeti – kütusehindadest kaitsekulutusteni. Kõige muu seas avaldab see mõju ka Eesti sisepoliitikale, mille üheks väljenduseks on erakondade toetus. Eriti võidukalt on enda toetust kasvatanud peaminister Kaja Kallase juhitud partei Reformierakond.

Saatejuht on Tallinna Ülikooli kommunikatsioonijuht Rein Olesk.

Saatesari «Ekspert eetris» vahendab põnevaid, silmaringi avardavad ja harivaid teemasid, olgu tegu tervise, poliitika, hariduse, kunsti või juriidikaga. Saates arutatakse koos oma valdkonna ekspertidega praegu aktuaalseid küsimusi, mis puudutavad kõiki. Teadlaste roll on ühiskonnas tähtsam kui kunagi varem. Iga päev paiskab õhku rohkem küsimusi kui vastuseid. Selguseks, uuteks lahendusteks ja tarkadeks otsusteks, olgu riigi või inimese tasandil, on vaja tõenduspõhisust.

Saatejuhid on Tallinna Ülikooli arendusprorektor Katrin Saks, BFMi lektor Mart Soonik ja Tallinna Ülikooli kommunikatsioonijuht Rein Olesk.

«Ekspert eetris» sai alguse 2020. aasta kevadel ning pälvis oma teemapüstitustega 2020. aasta teaduse populariseerija tunnustuse.

Varasemaid saateid saab järele vaadata Tallinna Ülikooli veebilehel ja tv.postimees.ee.

Märksõnad
Tagasi üles