Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

«Radar»: Eestis avas uksed vastuoluline Moodne Müstikakool
Järelvaadatav!

Esoteerika-lembesed eestlased saavad rõõmustada. Eestisse jõudis välismaal juba laialt levinud mitteakadeemiline õppeasutus Moodne Müstikakool. Kooli salapärast juhti Gudni Gudnassoni peetakse selles organisatsioonis Püha Graali saladuse kaitsjaks, Viikingi šamaaniks, Druiidi preestriks, templirüütliks ja Kuningas Salomoni liini hoidjaks.

«Ma olen avastanud täiesti uue maailma ja olen paremas ühenduses iseendaga ning suuteline paremini oma elu juhtima,» räägib Eesti esimene Müstikakooli tervendaja staatusesse jõudnud Asse Sauga, kes on peamiselt tuntud kui krüptorahanduse ja plokiahela ekspert.

Moodsa Müstikakooli koolitused on kallid, kuid enese tervendamisse ja tõelise potentsiaali leidmisse investeerimisele on raske hinnasilti külge panna, ütleb Moodsa Müstikakooli tervendaja ja juhendaja Shani Lehrer. «Kui sa tahad endale ilusat kleiti, siis sa investeerid sellesse. Kui sa tahad uhket käekotti, siis sa investeerid sellesse. Kui sa tahad head autot, siis sa investeerid sellesse. Aga kui asi puutub enda tervendamist, siis paljud tõrguvad ja pole nõus seda hinda maksma. Seega peaksid inimesed hoopis küsima, kui palju nad enda jaoks väärt on ja kui palju nad on valmis iseendasse investeerima,» selgitab Lehrer koolituste kõrget hinnasilti.

Kas tegu on osava äriskeemiga või kooliga, kus õpetatavate aastatuhandeid vanade salajaste praktikatega jõuab inimene tõepoolest oma teadvuse kõrgemale tasemele, sellest lähemalt «Radaris» teisipäeval kell 20 Kanal 2s.

Tagasi üles
Back