Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates
“OTSE POSTIMEHEST”
VAATA

«Pilvede all» Inna

FOTO: Elisabeth Ellinor

Kuidas küla koerale, nõnda koer külale - selle eesti vanasõnaga võib iseloomustada Kanal 2 armastatud draamasarja «Pilvede all» tänaõhtust uut emotsionaalset episoodi.

Urmase kannatustel ei paista olevat otsa ega äärt, sest viimases hädas panebki õnnetu mees maja müüki, kuid seisab siis küsimuse ees, kuhu end sisse seada. Kuna kõigi kirjanikuhärra hädade taga on tema enda meelest Sirje, siis maandubki Urmas oma asjadega naise hoovis. Loomulikult ei arva Sirje, et peaks kuidagi Urmast aitama, kuid sündmused võtavad kõigest hoolimata ootamatu pöörde.

Ainsana paistab Urmasele siiralt kaasa elavat Inna, kel on õnnetust mehest südamest kahju. Paraku on Inna oma kaastundes üksi, sest ka muidu nii lepliku loomuga Albert on Urmase teemal selgelt hoopis Sirjega sama meelt. Inna aga leiab siiralt, et Urmas väärib mõistmist ning sõprade abi. Iseasi, kas tal Haapsalus üldse enam sõpru ongi. Albert ei taha Urmase aitamisest midagi kuulda, Sirje samuti ning Inna jääb oma kaastunde ja haletsusega üksi, nähes Urmase ebaõnnestumiste taga lihtsalt saamatust.

Paraku pole Urmas tõesti nii hale ja saamatu kuju, kui Inna arvab, sest päeva lõpuks on mehel siiski katus pea kohal. Sellega kaasnevad küll ranged reeglid, kuid nagu arvata võib, astub Urmas neist üle ja draama jätkub...

Haarav ja emotsionaalne «Pilvede all» uus osa juba täna õhtul kell 21.30 Kanal 2-s! 

Loe ja lisa kommentaare