Postimees TV: Ibrahimovic realiseeris stiilselt mõlemad tema vastu põhjustatud penaltid

Silver Tabo

Rootslasest jalgpalliäss Zlatan Ibrahimovic, kes mängib alates eelmisest hooajast USA kõrgliigasse MLS kuuluva Los Angeles Galaxy ridades, aitas oma koduklubi 2:1 võiduni Portland Timbersi üle, kui realiseeris mõlemad tema vastu põhjustatud penaltid.

Achilleuse kõõluse vigastuse tõttu kaks eelmist mängu vahele jätnud 37-aastane ründemängija tõusis kohe Galaxy kangelaseks, kui lõi võidumängus mõlemad väravad, skoorides 33. ja 65. mänguminutil. Portlandi auvärava eest hoolitses 44. minutil Jeremy Ebobisse.

Senise USA-perioodi jooksul on Ibrahimovic kogunud MLSis enda arvele 29 mänguga 25 tabamust.