Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates “OTSE POSTIMEHEST” VAATA

Veel mullu Ott Tänaku ja Jari-Matti Latvalaga meeskonda jaganud soomlane Esapekka Lappi otsustas eelmise aasta lõpus tööandjat vahetada ning sõidab kaks aastat Citroëni tehasemeeskonnas. Seljataga on kuus ja pool testipäeva, millega on soomlane väga rahul. 

«Ma ei saa enam kasutada ettekäändena vabandust, et ma pole autoga ära harjunud. Usun, et hooaja jooksul läheb veel paremaks, aga tunnen, et olen üsna valmis,» hindas ta.

Toyotast saadeti Lappi teele ringreisiga Jaapanis. «Natuke ikka tegi meele kurvaks, samas on avanemas uued võimalused ja pole põhjust nukrutseda.»

Võimalusi Lappil Citroenis igatahes on. Soomlase sõnul on Prantsuse tehasetiim suurem, kuid ta pole veel isegi hoomanud kui suur.

«Põhimõtteliselt on igal tagavaravariandil veel üks tagavaravariant ja sealt edasi veel mingi järjekordne lahendus.»  Oma otsust ta seni kahetsenud pole. «Selleks on veel liiga vara. Tahaksin sõita paremini kui eelmisel aastal. See oleks kogu hooaja eesmärk. Lõpetasin neljandana, seega tahaksin kindlasti ka poodiumikoha eest võistelda.»

Loe ja lisa kommentaare
SAATED
viimased
Varsti tulevad siia videod, ajakirjanikud juba tegutsevad