Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates “OTSE POSTIMEHEST” VAATA

Kohus rahuldas kaitsja ning prokuröri taotluse ning määras oma naistuttava tapmises süüdistatavale Urmas Einroosile täiendava psühholoogilisele ekspertiisi. Seniks on istungid edasi lükatud järgmisesse aastasse.

Urmas Einroosi, kes sai tuntuks Tallinnas Lasnamäel kaasliiklejat kurikaga ähvardades, süüdistatakse oma naistuttava tapmises piinaval viisil.

Süüdistuse järgi oli Einroos naist Tallinnas Nõmme korteris kättejuhtunud esemetega vägistanud ning mitu tundi peksnud. Lõpuks viis Einroos naise Paunküla veehoidla rannale, kus ta ohvri surnuks kägistas. Tõendeid kogunud uurijad leidsid Einroosi telefonist pilte ja videoid – mees oli oma tegevust jäädvustanud. On teada, et videole pole jäänud tapmist, küll aga sellele eelnenud sündmusi korteris ja Einroosi autos.

Seni on Einroosi kohtuprotsess olnud kõike muud kui tavapärane. Mees on muutnud istungi korduvalt palaganiks, mistõttu on kohtunik otsustanud Einroosi mitmel korral saalist eemaldada.

Esimesel istungil teatas Einroos naerulsui, et «kõik istungid ei pea tõsised olema, natuke peab nalja ka saama» ning nõudis saalis tapetud naise lähedaste silme all leinaseisakut. Süüdistatav on proovinud kasutada kõikvõimalikke võtteid, et protsessi venitada ning istungit oma käe järgi dikteerida.

Loe veel: Kurikamees muutis mõrvaprotsessi järjekordseks palaganiks

Loe ja lisa kommentaare
SAATED
viimased
Varsti tulevad siia videod, ajakirjanikud juba tegutsevad