Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates “OTSE POSTIMEHEST” VAATA

Eesti murdmaasuusatajate treener Anti Saarepuu võttis kokku Tatjana Mannima esituse naiste 10 km sõidus ja tegi eelvaate lootustele, mis on seotud meeste homse 15 km vabatehnikadistantsiga. Eesti lootused on eeskätt Karel Tammjärve õlgadel.

«Kaotust natuke kogunes. Esimesel ringil tuli väga hästi, teisel tundus, et läks natuke raskeks, jõud rauges,» sõnas Saaarepuu, kinnitades, et Mannima õige distants on 30 km. «Kahju, et Anette (Veerpalu - toim) on haige ja paarissprint ära jääb, mida tegelikult tüdrukud tahtsid väga sõita.»

Veerpalut paraku ilmselt olümpial võistlemas ei näegi. «Ta liigub juba toast väljas, aga trennis pole jõudnud. Ei usu,» sõnas Saarepuu.

Meeste 15 km distantsile lähevad Karel Tammjärv, Raido Ränkel ja Andreas Veerpalu. «See on Kareli põhidistants, temalt ootame kindlasti väga korralikku tulemust. Raido jaoks on see kontrolldistants, eks vaatame, kes pääseb teatesõitu ja kes paarissprinti. Peale sprinti pole tal tervis hullemaks läinud. Ja Andreas tahab ka kindlasti väga korralikku etteastet teha,» sõnas Saarepuu.

Tammjärvelt ootab ta kohta esimese 30 seas. «20.-30. koht oleks juba väga hea õnnestumine. Rada peaks sobima, tänagi filmisin poisse ja tegin lõike koos nendega.»

Loe ja lisa kommentaare
SAATED
viimased
Varsti tulevad siia videod, ajakirjanikud juba tegutsevad