Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates “OTSE POSTIMEHEST” VAATA

«Olümpiastuudio» jätkab oma tegemisi ka teisipäeval, kui Kanal 2 ja Postimehe saade läheb eetrisse kell 20. Saade keskendus seekord Kristjan Ilvese ebaõnnestunud võistlusele ja olümpia häähokiturniirile, ent külastas ka eriti ohtlikku kanti Põhja-Korea piiri ääres.

Saate üheks külaliseks oli jäähokimängija Robert Rooba, kes tõi äsja võidetud ajaloolise Meistrite liiga karika täna Tallinna. Rooba elab Eesti koondislastele kaasa ning ütles, et kahevõistleja Kristjan Ilves saab tänasest 28. kohast palju õppiad. 

«Müts maha igaühe ees, kes on seal ja endast kõike annab. Ma olen uhke iga Eesti sportlase üle,» sõnas ta.

Rooba lisas, et olümpia jäähokiturniir on väga põnev. «Väga põnev ja ühtlane! See, et NHLi mehi ei ole, on toonud teistsuguse mängu,» rääkis ta ning lisas, et vaatamata NHLi mängijate puudumisele on venelaste võistkond jätkuvalt tugev.

«Olen hokisõbrana õnnelik, et meeskond on seal väljas ja saab oma mängu näidata. Selles meeskonnas on paberil turniiri parimad mängijad. Iseenesest, kuidas see kokkumäng välja näeb, aga tegelikult ollakse üks väga kõva hokimeeskond.»

Kes mängivad finaalis ja kes võidab? «Ma loodan, et Soome ja Olümpiasportlased Venemaalt. Soomele võiks kuld ära tulla!»

Loe ja lisa kommentaare
SAATED
viimased
Varsti tulevad siia videod, ajakirjanikud juba tegutsevad