Postimehe video: 19-aastase Paide ründaja pomm ristnurka röövis Kaljult võidu

Eesti jalgpalli meistrivõistluste 34. voorus võitles Paide Linnameeskond võõral väljakul Nõmme Kalju käest välja 2:2 viigi tänu 19-aastase ründaja Ander Ott Valge 90+3. minuti ilusale tabamusele.

Paide oli asunud 35. minutil Samson Onomigho Iyede väravast juhtima, aga Kalju veterani Tarmo Neemelo 56. ja 59. minuti tabamused olid andmas Kaljule hooaja 23. võitu. Valge iluvärav jättis nad sellest ilma. Üks päev enne kohtumist 19. sünnipäeva tähistanud Valge jaoks oli tegemist hooaja neljanda väravaga.

Ühtlasi kindlustas tänu Valge väravale saavutatud viigipunkt koos Viljandi Tuleviku hilisema 0:6 kaotusega Tallinna FC Levadiale, et Paide mängib Premium liigas ka järgmisel hooajal, sest nende edu üleminekumänge tähendaval üheksandal kohal paikneva Tuleviku ees on kaks vooru enne lõppu seitse punkti.