Järelvaadatav: Serbia kaotas EMi poolfinaalis viies geimis Saksamaale

Eesti koondise jaoks alagrupiturniiriga lõppenud võrkpalli EMil on täna kavas poolfinaalid, millest esimeses alistas Saksamaa 3:2 Serbia. Spordihuvilised said põnevusmatšile kaasa elada Postimehe ja Kanal 12 otseülekandes.

Serbia asus kohtumist 26:24 ja 25:15 geimivõitudega juhtima, ent Saksamaa võitis kolmanda 25:18 ja ülipingelise neljanda 27:25. Otsustava geimi võitis Saksamaa 15:13.

ENNE MÄNGU

Päeva esimeses kohtumises tulevad 18.30 väljakule ainsana A ehk Eesti alagrupist võistlustulle jäänud Serbia ning Saksamaa koondis. Kui serblaste näol on tegu olümpiavõitjate, kahekordsete maailmameistrite ja kõige värskemalt mulluste Maailmaliiga tšempionitega, siis nende vastaste suurim saavutus – MM-tiitel – jääb aastasse 1970 ehk aega kui maailmakaardil eksisteerisid veel kaks Saksamaad.