JÄRELVAADATAV ⟩ Audentese volleneiud said Võru Barruse vastu napi võidu

Sport

Optibeti naiste võrkpalli Balti liigas alistas Audentes SG/NK pühapäeval 3:2 (24:26, 20:25, 25:18, 25:23, 15:10) Võru Barruse. Kohtumist oli otseülekandes võimalik vaadata Postimehe vahendusel.

Audentese Spordihoones toimunud kohtumises kuulusid kaks esimest geimi võõrsil mänginud Barrus/Võru Võrkpalliklubile. Seejuures oli võõrustajatel avageimis 24:20 seisul kasutada neli geimpalli, kuid ühtegi neist realiseerida ei õnnestunud. Seejärel sai enda mängu paremini käima ka koduvõistkond, kes võttis kolme järjestikuse geimivõiduga 3:2 (24:26, 20:25, 25:18, 25:23, 15:10) mänguvõidu. Audentese SG/Noortekoondise jaoks oli tegemist magusa revanšiga, sest hooaja avamängus lepiti Võru võistkonna vastu 1:3 kaotusega, kirjutas volley.ee.

Nora Lember panustas võitu 27, Carmel Vares 21 ja silmapaistvat 59-protsendilist rünnakuefektiivsust (32-st 19) näidanud Karlotta Kattai 20 punkti. Salme Adeele Hollas vastas külaliste poolel 20, Haide Haring 11 ja Liis Kranich 9 punktiga. Audentese SG/Noortekoondis saab rahule jääda enda 45-protsendilise rünnakuefektiivsusega, kuid miinuspoolele tuleb kanda 21 serviviga. Võrulannade rünnakuefektiivsus oli 27% ja servivigu tehti kuus.

Enne mängu:

Audentese SG/NK kohtus laupäeval koduväljakul TÜ/Bigbankiga, kuid pidi tunnistama taaralinlaste 3:1 paremust. Ka võrulannad olid eile võistlustules, TalTech/Tradehouse'ile kaotati 0:3. Liigatabelis on nii Audentesel kui ka Võrul kirjas kaks võitu ja kaheksa kaotust

Audentes ja Võru on tänavu korra omavahel vastamisi läinud, kui oktoobri alguses toimunud duellist väljusid 3:1 (15:25, 25:23, 25:19, 25:18) võitjatena Võru Barruse naised.