Tipphetked ⟩ Cagliari sai Milanilt kere peale

Itaalia jalgpalli kõrgliiga viimases voorus kaotas Ragnar Klavani leivaisa Cagliari 0:3 AC Milanile. Eestlane lõi omavärava ja vahetati 62. minutil pingile.

Milan oli enne kohtumist selge soosik, kuna pärast koroonapausi on nad näidanud väga häid esitusi, kaotades vaid esimese mängu Genoale. Cagliari hooaeg kulges vastupidi – alustati imeliselt, kuid lõpetati kohutavalt.

Eile hilisõhtul lõppenud matšis avati skoor kümnendal minutil just Klavani omaväravast. Posti läinud pall põrkas õnnetult vastu eestlase jalga ja sealt Alessio Cragno selja taha. Avapoolaja lõpus oli Milanil imeline võimalus eduseisu suurendada, kuid Zlatan Ibrahimovic ei suutnud penaltit realiseerida.

Teise 45 minuti esimene pool läks Cagliaril aia taha. 55. minutil lõi Ibrahimovic 2:0 ning kaks minutit hiljem vormistas lõppskoori Samu Castillejo.

Täna mängitakse Serie As viimased kohtumised.

Serie A tabeliseis:

Standings provided by SofaScore LiveScore

Enne mängu:

Kui Milan, kes pole pärast hooaja taaskäivitamist ehk tosina kohtumise jooksul kaotusekibedust tundnud, hoiab liigatabelis praegu 63 punktiga kuuendat kohta, siis Cagliaril on 13ndana koos 45 silma. Klavan alustab mängu algkoosseisus.

Jaanuaris Sardiinias toimunud duelli võitsid Milani mehed 2:0.