Tipphetked ⟩ Klavan ja Cagliari kaotasid eduseisust

Ragnar Klavani koduklubi Cagliari kaotas Itaalia jalgpall kõrgliiga 35. voorus 1:2 Rooma Laziole.

Rooma külla sõitnud Sardiinia saare klubi sahistas esimest korda Lazio võrku juba kolmandal minutil, kui Joao Pedro lõi hooaja 19. värava. Tõsi, õige pea puhus kohtunik aga vilet, kuna brasiilane oli olukorras teinud vea ning tema tabamus ei lugenud.

Esimese poolaja lõpus jõudsid Cagliari mehed sihile. Edurivimehe Giovanni Simeone löök sai 45. minutil rikošeti ning lendas Lazio väravavahi Thomas Strakosha selja taha.

Teise poolaja alguses viigistas Lazio kärmelt. 47. minutil skooris kõrgelt hinnatud poolkaitsja Sergej Milinkovic-Savic ja 60. minutil jõudis sihile Ciro Immobile, kes on 31 tabamusega Serie A parim väravakütt. Eriti kaunis oli serblase sooritus, sest Milinkovic-Savic kihutas pommlöögi ristnurka.

Eesti koondislane Klavan sai kirja täismängu. 87. minutil teenis ta Lazio mehe mahavõtmise eest kollase kaardi.