Tipphetked ⟩ Ronaldo penaltid päästsid Juventuse kaotusest

Itaalia jalgpalli kõrgliigas Serie A tegid laupäeva õhtul 2:2 viigi Juventus ja Atalanta.

Mängu alustamas ohtlikumalt Atalanata meeskond, kes 16. minutil Duvan Zapata väravast eduseisu haarasid.

Teise poolaja alguses teenis esimese penalti Juventus, mille Cristiano Ronaldo kindlalt sisse lõi. Pärast viigiseisu taastamist jagus võimalusi mõlemale poolele, kuid eduseisu suutis 80. minutil Ruslan Malinovski väravast taastada Atalanata.

Bergamo klubi oli suundumas Itaalia liigas kümnenda järjestikuse võidu suunas, kuid nende kaitsja mängis karistusalas käega ja Ronaldo realiseeris teise Torino esimeeskonna penalti.

Enne mängu

Tabeli liidril Juventusel on täna hea võimalus astuda järgmine samm üheksanda järjestikuse meistritiitli suunas. Atalantal on jällegi sama hea võimalus meistrivõistlustesse tibake põnevust tuua.

Seitse vooru enne Serie A lõppu on Juventuse edu lähima rivaali Rooma Lazio ees seitse punkti. Viimases voorus kaotas Juventus 2:0 eduseisust 2:4 AC Milanile. Atalanta alistas 2:0 Sampdoria, saades kirja 12 järjestikuse võidu kõikide sarjade peale. Tabelis on Atalanta kolmandal kohal, kaotades liidrile üheksa silmaga.