Tipphetked ⟩ Klavan ja Cagliari naasid pausilt valusa kaotusega

Pärast enam kui kolme kuu pikkust koroonaviiruse pausi alustati taas Itaalia jalgpalli kõrgliiga matšidega. Ragnar Klavani koduklubi Cagliari sõitis külla Veronale, kust naastakse valusa 1:2 kaotusega.

Cagliari elas üle kohe šokkalguse, sest juba 14. minutil viis Samuel Di Carmine võõrustajad 1:0 juhtima. Darko Lazovic andis äärelt oivalise tsenderduse trahvikasti, millele Carmine lihtsalt pea vastu pani ja mänguskoori avas.

Kaksteist minutit hiljem võisid Verona fännid veelgi rõõmustada, sest Carmine tegi seisuks juba 2:0. Sedapuhku vägevast kauglöögist, millele väravasuul seisnud Alessio Cragnol polnud midagi vastu panna.

Kui juba tundus, et Cagliarit ootab ees õudusteõhtu, siis päris nii õnneks ei läinud. 35. minutli jäid Verona mängijad väljakule 10-kesi, sest kohtunik otsustas Fabio Borinile näidata tehtud vea eest otse punast kaarti.

Avapoolaja lõpus kasutas Giovanni Simeone tekkinud võimaluse kohe ära ja vähendas kaotusseisu üheväravaliseks.

Pärast pikemat mõttepausi naasid Cagliari mehed väljakule selge plaaniga mäng viigistada ja ehk hiljem ka võidusadamasse viia. Kahjuks ei suudetud ühetegi tekkinud võimalust ära realiseerida ja rohkem väravalisa sellesse kohtumisse ei tulnudki.

Eesti koondislane Ragnar Klavan pidi tänast kohtumist algusest lõpuni varumeestepingilt jälgima.

Hooaega suurepäraselt alustanud Cagliari heitles pikalt isegi euromängudele viivate kohtade eest, kuid detsembriks hoog rauges. 26 vooru järel hoitakse 32 punktiga endiselt 12. kohta. Verona on kuue enam silmaga seitsmes.