Järelvaadatav ⟩ Saaremaa kindlustas koha kodusel finaalturniiril

Nädala keskel eurosarjas Itaalia tippklubi Milano Powervolleyga madistanud Saaremaa Võrkpalliklubi alistas Eesti-Läti liiga veerandfinaalseeria teises kohtumises Jelgava Biolarsi 3:0 (25:20, 25:13, 25:18) ja edenes järgmisel nädalal Kuresaares peetavale finaalturniirile.

Avamäng kuulus kindlalt põhiturniiri võitnud saarlastele, kes olid tavahooaja kaheksandast meeskonnast üle 3:0 (25:19, 25:16, 25:17). Samasuguse skooriga seljatati lätlased ka kolmes põhiturniiri mängus.

Saaremaa peatreener Ioannis Kalmazidis tõdes, et kuigi varasemalt on jõudude vahekord selge olnud, vastast ei alahinnata. «Oleme neid küll kindlalt võitnud, aga see on ajalugu ja peame veerandfinaalis olema keskendunud. Need on hooaja olulisemad mängud ja paberil parem olemine ei too võitu. Muidugi usun, et meil on parem võistkond, aga asjad tuleb ikkagi väljakul ära lahendada,» rääkis juhendaja.