Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates “OTSE POSTIMEHEST” VAATA

13. märtsil jõuab Kanal 2 eetrisse avameelne vestlussaade «Mida vanemad sulle ei rääkinud». Saadet juhib Eesti tuntuim naudingute koolitaja Epp Kärsin.

Peagi eetrisse jõudva saate kaudu plaanitakse leevendada häbi ja hirme ning parandada eestlaste armuelu. Millised aga on eestlaste suurimad probleemid selles vallas? Palusime Epul meid veidi valgustada.

Küsimusele «Millised on kolm kõige olulisemat tõde seksi või seksuaalsuse kohta, mida vanemad peaksid oma lastega jagama?» vastas Epp, et vanemate teod on isegi olulisemad kui nende sõnad. «Kui laps tuleb vanema käest midagi seksi kohta küsima, siis sellele tuleks vastata väga loomulikult. Laps tuleb küsib vaid üks kord ja kui vanem on hästi ebakindel või tunneb ennast ebamugavalt, siis laps saab aru, et nendel teemadel ilmselt ema või isaga rääkida ei saa». Epu sõnul võiksid lapsevanemad olla positiivseks eeskujuks, milline on üks hea paarisuhe.

Veel avaldas Epp intervjuus, et just teadmatus on eestlaste «suurim probleem» linade vahel ning julgustas inimesi voodis oma unistustest ja salasoovidest rääkima. 

Loe ja lisa kommentaare
SAATED
viimased
Varsti tulevad siia videod, ajakirjanikud juba tegutsevad