JÄRELVAADATAV Selver kaotas geimi, kuid pani Riia tehnikatudengid paika

Tallinna Selver alistas võrkpalli Credit24 meistrliiigas kodusaalis Riia Tehnikaülikooli 3:1.

Väljakuperemehed said haaravas avageimis kahepunktilise (28:26) võidu, kuid teises geimis olid Riia tehnikatudengid paremad koguni 25:17. Selveri ei andnud lätlastele võimalusepoegagi, saades kolmanads geimis 25:20 ja neljandas 25:17 võidu. Kogu mäng Selverile 3:1 ja liigatabelisse kolm punkti.

Oliver Orav kerkis Selveri poolel jmängu resultatiivseimaks, saades 24 punkti. Matej Šmidl toetas teda 14, Karli Allik 12 ja Marx Aru 10 silmaga. Läti Tehnikaülikooli parim punktitooja oli 18 silma kogunud Gatis Garklavs.

Seitsme kaotuse kõrvale hooaja 13. võidu saanud Selver asub Credit24 meistriliigas 40 punktiga kolmandal kohal, kuus võit ja 13 kaotust kogunud Riia Tehnikaülikool on üheksa meeskonna konkurentsis 19 punktiga kuuendal positsioonil.