Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates “OTSE POSTIMEHEST” VAATA

Täna toimus Pärnus esimest korda Ühisfest teemal "Pärnu - noorte inimeste linn", kus õpilased said kaasa rääkida linna arengu teemadel. Päeva juhtis Sass Henno ja üritusel osales sadakond linna 8.–9. klasside ja Pärnumaa kutsehariduskeskuse õpilast, gümnasisti ja Tartu ülikooli kohaliku kolledži tudengit.

Asjatundjate diskussioonis avaldasid arvamust Pärnu linnapea Romek Kosenkranius ja abilinnapea Varje Tipp, Estonia SPA Hotelsi juhataja Andrus Aljas, MTÜ Tunne esindaja ja Pärnu Ühisgümnaasiumi vilistlane Karoliine Aus, Pärnumaa arenduskeskuse juhataja Erik Reinhold ja Pärnu ühisgümnaasiumi direktor Anneli Rabbi.

Laudkondades arutlesid noored tuleviku kooli ja hariduse teemadel, samuti selle üle, missugused võiksid olla tulevikus töökohad ja -korraldus. Ühiselt otsiti vastuseid küsimustele, miks kodukohta jääda või tagasi tulla ning millises Pärnus soovitakse elada ja töötada.

Pärnu Postimees tegi ürituselt otseülekande. Salvestusi arvamusfestivalist ning laudkondade kokkuvõtetest saab veebis järele vaadata.

Arvamusfestival:

Loe ja lisa kommentaare
SAATED
viimased
Varsti tulevad siia videod, ajakirjanikud juba tegutsevad