Balotelli sai Klavani meeskonnakaaslasele tehtud vea eest mängukeelu ja rahatrahvi

Karl-Joosep Küngas

Itaalia kõrgliiga juhtkond määras Brescia tähtmängija Mario Balotellile kahemängulise mängukeelu pärast itaallase Cagliari vastu tehtud vea ülevaatamist. Lisaks määrasid nad jalgpallurile 10 000 euro suuruse rahatrahvi.

Balotelli mäng Cagliari vastu jäi üürikeseks, sest ta sekkus pingilt kohtumisse 74. minutil, kuid juba seitse minutit hiljem pidi sealt lahkuma. Esmalt tegi ta kollase kaardi väärilise vea Cagliari mängumehe vastu ning sekundid hiljem ründas ta verbaalselt kohtunikku, kes talle pärast seda punast kaarti viibutas.

Juhtkond ja disiplinaarkomisjon otsustasid, et Balotelli peab tribüünilt jälgima kohtumisi AC Milani ja Bologna vastu. Rahatrahv kaasnes just tema sõnade eest kohtunikule.

Cagliari ja Brescia kohtumine lõppes seisuga 2:2. Balotelli sekkumise ajaks olid kõik väravad vastasseisus juba löödud.