Video Kuus minutit ja punane kaart: Mario Balotelli kohtumine Klavaniga jäi üürikeseks

Skandaalne Itaalia jalgpallur Mario Balotelli jõudis kohtumises Ragnar Klavani koduklubi Cagliariga platsil olla vaid kuus minutit, kui ta punase kaardi teenis ja väljakult minema saadeti.

Itaalia jalgpalli kõrgliiga 20. voorus võõrustas Brescia koduväljakul Klavani leivaisa Cagliarit.

74. minutil sekkus  vahetusest kodumeeskonna ründaja Balotelli, kes vahetas välja Alfredo Donnarumma. Balotelli mäng üleliia pikaks ei osutunud ning vaid kuus minutit hiljem pidi ta juba väljakult lahkuma.

Itaallane tegi keskväljal vea, mida kohtunik otsustas kollase kaardiga karistada. Balotelli ei hoidnud seejärel emotsioone vaka all ja andis vilemehele teada, mida tema otsusest arvab.

Kohtunik 29-aastasele ründajale ei halastanud ning saatis mehe riietusruumi elu üle järele mõtlema.

Kohtumine lõppes 2:2 viigiga. Balotelli lahkumise järel rohkem väravaid ei löödud.