Tipphetked: Ronaldo vedas Juventuse Udinese vastu kindla võiduni

Itaalia jalgpalli kõrgliigas alistas Torino Juventus 3:1 Udinese.

Juventus otsustas kohtumise saatuse ära juba avapoolajal. Kohtumise üheksandal minutil lõi Ronaldo mängu avavärava viies Juvetuse juhtima, 37. minutil lõi portugaallane teisegi värava ning Juventus juhtis 2:0.

Avapoolaja lõpus sai Juventuse poolt värava kirja ka keskkaitsja Leonardo Bonucci. Teisel poolaja viimastel minutitel suutis Ignacio Pussetto Udinese auvärava lüüa, kohtumine lõppes Juventuse 3:1 võiduga.

Liigatabelis tõusis Juventus vähemalt hetkel liidriks 39 punktiga, Interil on koos 38 punkti kuid nemad kohtuvad hilisõhtul Fiorentinaga.

Mäng tervikuna järelvaadatav:

Linnud palliplatsil:

Kohtumises oli ka eraldi huvitav moment, kui väljakule maandunud tuvid ei lasknud end möödatormavatest jalgpalluritest ega pealtvaatajate kisast-kärast häirida ning tegelesid platsil omade asjadega.

Torino Juventus kaotas viimase liigakohtumise Rooma Laziole seisuga 1:3. Mauricio Sarri hoolealused näitasid 90. minuti jooksul näotut jalgpalli ning valus punktikaotus mõjus neile külma dušina. Liigatabelis hoitakse 36 punktiga teist kohta, jäädes Milano Interile alla kahe silmaga.

Udinese, kelle ajaloost on tulnud palju nimekaid vutistaare, vireleb tänavusel hooajal Seria A punktitabeli teises pooles. 15. vooruga on kogutud kaheksa kaotust ja neli võitu, mis annab neile 17. koha. Viimases mängus tehti tuline 1:1 viik äsja peatreenerit vahetanud Napoliga.