Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates “OTSE POSTIMEHEST” VAATA

Täna selgus Aadu Luukase karikavõistluste teine finalist, kui poolfinaali kordusmängus alistas Bigbank Tartu 3:1 (15:25, 25:20, 25:16, 25:13) TalTechi. Avamängus sai 3:0 võidu samuti Bigbank, kes ka edasi pääses.

Finaalis kohtub Bigbank tiitlikaitsja Saaremaa Võrkpalliklubiga, kes oli poolfinaalis kahel korral üle Selver Tallinnast.

Täna oli Tartu meeskonna resultatiivseim 12 punktiga (+6) Curtis Stockton, 9 punkti (+7) lisas Alex Saaremaa. Tartu vastuvõtt oli 41%, rünnak 47%, blokist saadi 6 ja serviga 3 punkti (eksiti 7 pallingul).

TalTechi meeskonna edukaim skoorija oli 15 punktiga (+11) Mihkel Nuut, võrdselt 13 punktiga panustasid Valentin Kordas ja Jörgen Vanamõisa (efektiivsus vastavalt +3 ja +9). TalTechi vastuvõtt oli 53%, rünnak 39%, blokipunkte teeniti 5, servil löödi 7 ässa ja eksiti 17 servil.

Enne mängu:

Alles üleeile peetud avamängus olid võõrsil 3:0 (23, 15, 18) peale jäänud tartlased. Edasi pääseb kaks võitu saanud võistkond või juhul, kui mõlemal on võit ja kaotus, siis mängu eest antavate suurema punktide arvuga võistkond. Punktide võrdsuse korral selgitab parima kuldne geim. See tähendab, et Bigbankile piisab edasipääsuks täna ka 2:3 kaotusest.

Üks finalist on juba selgunud, tiitlikaitsja Saaremaa VK alistas teises poolfinaalis kahel korral Tallinna Selveri.

Loe ja lisa kommentaare
SAATED
viimased
Varsti tulevad siia videod, ajakirjanikud juba tegutsevad