Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates
“OTSE POSTIMEHEST”
VAATA

Credit24 võrkpalli meistriliigas alistas koduväljakul mänginud Tartu Bigbank 3:1 (23:25, 25:22, 25:14, 25:19) Tallinna Selveri. 

Üleplatsimeheks kerkis Tartu noor nurgaründaja Märt Tammearu. Suvel ka rannavõrkpallis kätt proovinud Tammearu arvele jäi 25 punkti. Austraallane Curtis Stockton toetas võitskonda 15 silmaga. Kaotajate parim oli tšehh Matej Šmidl 20 punktiga.

Enne mängu:

Selveri abitreener Andres Toobal: «Selleks mänguks seisab detailsem analüüs veel ees, aga teada on, et Tartu on kõva meeskond. Diagonaal Curtis Stockton on samuti tagasi ja see andis neile nurka jõudu juurde, kus Märt Tammearu ja Albert Hurt vabamalt tegutseda saavad. Võimatu võistkond pole, aga kindlasti väga raske. Meie läheme lihtsalt head mängu mängima ja loodame, et see toob tulemuse.»

Tartu peatreener Andrei Ojamets rõhutas taas liiga ühtlast taset sel hooajal. «See aasta on liiga nii tasavägine, tunduvalt kõvem kui eelmine aasta. Ka peetud viiegeimiliste mängude arv on ju muljet avaldav,» tõdes ta. «Selver on samuti hoopis teise näoga kui eelmisel hooajal – üks agressiivsema serviga meeskondi ja rünnakujõudu neil jagub. Nende peatreener koosseisuga palju ei varieeri, need, kes peavad vastutama, on selged. Aga eks nõrku kohti on neilgi. Alahinnata ei tohi kedagi, iga mängu tuleb võtta täie tõsidusega,» lisas Ojamets.

Credit24 meistriliiga liider on 13 punktiga Saaremaa. Teist kohta hoiab 12 punkti kogunud Tartu Bigbank, Selver on 11 punktiga neljandal tabelireal. 

Loe ja lisa kommentaare