Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates “OTSE POSTIMEHEST” VAATA

Aasta haridusteo tiitliga tunnustatud Antsla gümnaasiumis algab õppeaasta teises pooles C-korpuse remont, kuid millal saab tänapäevase ilme kooli peahoone, on endiselt teadmata.

«Peaasjalikult kaks viimast aastat on olnud seis selline, et me oleme iga päev oodanud rõõmsaid uudiseid, et kohe-kohe on saabumas C-korpuse renoveerimine,» ütles Antsla gümnaasiumi direktor Katrin Martinfeld.

1970. aastate lõpus valminud C-korpuses asuvad kooli aula, võimla ja tehnoloogiaõpetuse ruumid. 2017. aastal hoone soojustati ning ühes sellega uuendati ka fassaad; nüüd on järg sisetööde käes.

«Riigihange on läbi viidud, pakkumised on avatud. Tuli neli pakkumist ja praegu toimub nende ülevaatamine,» selgitas Antsla vallavalitsuse majandusnõunik Rain Ruusa. «C-korpuse rekonstrueerimine puudutab sisetöid: võimla, aula, käsitööklassid, lasketiirus tehakse remont, elektrijuhtmed, kanalisatsioon, vesi – kõik sellised asjad, mis aitavad koolil toimida.»

«Ma usun, et aasta pärast septembris, kui kool tähistab 75. sünnipäeva, saab vilistlaspidu toimuda renoveeritud ruumides,» lisas Martinfeld.

Kui kooli C-korpus saab tulevaks sügiseks korda, siis millal tellitakse ehitajad kooli 1977. aastal valminud peahoonet remontima, on endiselt väga suur küsimärk.

Loe ja lisa kommentaare
SAATED
viimased
Varsti tulevad siia videod, ajakirjanikud juba tegutsevad