Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates “OTSE POSTIMEHEST” VAATA

14. septembri Arterist saate lugeda, kuidas survestavad venelased läbirääkimistel oma vastaseid, mis tunne on sõita veerand miljonit eurot maksva Bentley'ga ning milleks tuleb olla valmis reisil idabloki maadesse.

Esikaaneintervjuu annab Arterile kirjanik Tõnu Õnnepalu, kes väidab, et suurt kirjandust ja suurt romaani, nagu tehti vanasti, ei saagi nüüdisajal enam tulla. Muude teemade seas räägib Õnnepalu, kes on veetnud viimasel ajal tükk aega Kanada metsade all, ka sellest, miks on kõige parem reisida üksinda ning mis vigu teevad inimesed, kui nad sõidavad maailma avastama.

Homme möödub 25 aastat päevast, mil Postimehes ilmus esimene Urmas Nemvaltsi joonistatud karikatuur. See on väga pikk aeg, eriti arvestades, et Nemvalts nimetab end siiani karikaturistiks, kes klassikalises mõttes joonistada ei oska. Tuleb välja, et tema tööle saamine Postimehe toimetusse sõltus ühestainsast juhuslikust kohtumisest.

Pühapäevase Tartu rattamaratoni eel jaotab Arter Eesti rahvaspordiüritustel osalevad tuhanded harrastajad värvikatesse võistlusklassidesse. Saate teada, kes on petekamehed ja isakesed, kes ämblikmehed ja vasikaarulised, kes diislid ja konstandid. Ühtlasi selgub, et kõige kõvemate meeste klassi kuulujate suur võistlusunelm on alfaisaste verepulm.

Neil ja teistel teemadel saate lugeda juba homsest Arterist.

Loe ja lisa kommentaare
SAATED
viimased
Varsti tulevad siia videod, ajakirjanikud juba tegutsevad