Rallisaade: Tänaku ja Toyota imeline ralli Saksamaal andis lootust tiitlivõitudeks

Möödunud nädalavahetusel sõideti Saksamaa MM-ralli, mille võidu võtsid Ott Tänak ja Martin Järveoja. Toyota meeskonna jaoks kujunes see aga ülimalt edukaks, sest poodiumi hõivasid vaid Toyota meeskonna piloodid. Vaata kokkuvõtvat rallisaadet kell 20.45.

Tänak võitis Saksamaa MM-ralli juba kolmandat aastat järjest, tõestades oma ülemvõimu sealsetel keerulistel asfaltteedel.

Toyota meeskonna õnneks suutis teisel kohal ralli lõpetada Kris Meeke ning kolmandal kohal tuli finišisse Jari-Matti Latvala. Nii sai Toyota kirja ajaloolise kolmikvõidu.

Ka MM-sarja seisu vaadates on Toyota ja Tänaku punktiseisud päris lootustandvad. Toyota on vahet Hyundaiga kõvasti vähendanud ning konkureerib kõvasti tootjate arvestuses MM-tiitli peale. Tänak on aga sõitjate arvestuses MM-sarja liider nüüd 33 punktiga - just niipalju kaotab talle Thierry Neuville.

MM-sarjas on sel hooajal sõita veel neli MM-etappi.