Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates “OTSE POSTIMEHEST” VAATA

Nädalavahetus toob Tartusse ETV 10. olümpiastardi finaalvõistlused, mida ei ole Tartus korraldatud 18 aastat, ja olümpia perepäeva. Lastele pakkus palju tegevust suusahüppetorn, batuut ja trikirattarada. 

15. juunil tähistatakse üle maailma rahvusvahelist olümpiapäeva. Sellega seoses leiab Tamme staadionil koos 10. olümpiastardi finaaletapiga aset perepäev, kuhu oodatakse aktiivselt osalema igas vanuses tartlasi ning pakutakse mitmesugused sportlikke tegevusi.

Olümpia perepäeva ideega tuli välja 10. olümpiastardi finaali võõrustav Tamme kool. Sellega tehakse kooli läheneva 100. juubelisünnipäeva eel kingitus kõikidele sportlikele linlastele. Perepäeval saab osavust proovida BMX-rattaga põnevusrajal ning uudistada suusahüppeid, proovida sõudmist, laskmist, vehklemise reaktsioonikiirust, slackline'il tasakaaluharjutusi, tänavatantsu ja palju muud põnevat.

Kohal on ka Tartu ülikooli liikumislabor ning Eesti spordi- ja olümpiamuuseum. Võimalus on näha olümpiamedaleid ja ehtsat olümpiatõrvikut ning kohtuda mitme olümpiasportlasega. Avatud on sporditurg.

Perepäeva tegevused kestavad Tamme staadionil kella 16-ni.

Loe ja lisa kommentaare
SAATED
viimased
Varsti tulevad siia videod, ajakirjanikud juba tegutsevad