Toimetas Indrek Raudkivi

Jäähokiliigas NHL peeti läinud ööl finaalseeria neljas kohtumine. St Louis Blues võttis koduväljakul vastu Boston Bruinsi. Erilist külalislahkust Blues ei näidanud, alistas Bruinsi 4:2 ning viigistas seeria võitudega 2:2.

Ryan O`Reilly skooris kahel korral, esimese värava viskas ta juba mängu 43. sekundil. Teise tabamuse sai ta kirja kolmandal kolmandikul, kui tegi seisuks 3:2. See oli 28-aastase Kanada ründaja esimene mäng play-offides, kus ta viskas üle ühe värava.

Bruinsi ründaja Charlie Coyle viigistas seisu Bluesi kollkipri Jordan Binningtoni veast, kuid Bluesi venelasest ründaja Vladimir Tarasenko viis esimese perioodi lõpuks Bluesi uuesti juhtima 2:1.

Teise kolmandiku ainsa tabamuse eest hoolitses külalisvõistkond, kui Brandon Carlo viigistas suurepärase viskega seisuks 2:2.

Viimasel perioodil mängis O`Reilly Bruinsi soomlasest väravavahi Tuukka Raski üle ning Brayden Schenn libistas litri 1.29  enne mängu lõppu Bostoni tühja väravasse seisuks 4:2.

Stanley karika finaalseeria viies matš toimub neljapäeval Bostonis.