Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates
“OTSE POSTIMEHEST”
VAATA

Jüri Pootsmannil ilmus uus singel «Üksinda koos», mille sünnilugu ulatub tegelikult aega, mil oma tähelendu tegi Pootsmanni ja Elina Borni hitt «Jagatud saladus».

Uus soolosingel lõpetati Helsingis produtsent Matias Melleri käe all ja loole valmis fotograaf Jürgen Paabu poolt ka video.

Muusiku pressiteates märgitakse, et lugu sai oma alge juba eelmise aasta suvel, kuid et Borniga tehtud ühissingel «Jagatud saladus» troonis kõikvõimalikes edetabelites ja raadiojaamades üle poole aasta, siis ei jätnud see eriti ruumi uuele repertuaarile.

Pootsmanni sõnul on uus lugu oma olemuselt päris otsekohene ja väga isiklik.

«Mul on hea meel, et sain jälle uue kogemuse võrra rikkamaks, kuna «Üksinda koos» sündis koos Eesti ja Soome laulukirjutajatega Tallinnas laulukirjutajatelaagris ja neid, kes lugu aitasid kujundada oli mitmeid ja koostöö sujus õnneks edukalt," rääkis ta. «Kuigi lool on palju autoreid, olen rahul, et iseennast ma selle protsessi käigus ära ei kaotanud ja lõpp-produkt on vägagi minu nägu.»

Uue loo muusika autorid on Pootsmann, Matias Melleri, Eva Vaino, Taavi Paomets, Atso Soivio, sõnad kirjutasid Pootsmann ja Vaino.

Jüri on terve bändiga võimalik esinemas ja «Üksinda koos» esitamas näha järgmisel reedel, 10.05 Kultuurikatlas peosarja FÖPP laval.

Loe ja lisa kommentaare