Korvpalliliigas NBA võitis eileõhtuses idakonverentsi poolfinaali esimeses mängus Boston Celtics 112:90 Milwaukee Bucksi. Head kaitsetööd esitlenud Boston hoidis vastaste staarmängija Giannis Antetokounmpo 22 punkti peal.

Kogu mängu kontrollinud Celtics nägi enim vaeva vastaste MVP kandidaadi Giannis Antetokounmpo ohjeldamisega. Sellega tuldi suurepäraselt toime. Sest ehkki kreeklane suutis visata 22 punkti, tabas ta 21-st viskeüritusest vaid seitsemel juhul. Lisaks hoiti teda sedavõrd kõva surve all, et oma esimese tabavuse sai ta kirja alles teise veerandi esimesel minutil.

Võitjate parimana kogus Kyrie Irving 26 punkti ning jagas 11 resultatiivset söötu. Al Horford toetas teda 20 punti ja 11 lauapalliga.

Bucksi edukaim oli Antetokounmpo järel Khris Middleton 10 puntki ja 6 lauapalliga.

Celticksi ja Bucksi järgmine omavaheline kohtumine peetakse teisipäeval Milwaukees.