Tipphetked: AS Roma lõi Klavanita Cagliarile kolm vastuseta väravat ja tõusis Meistrite liiga kohale

Ragnar Klavani koduklubi Cagliari Calcio kaotas Itaalia jalgpalli kõrgliigas Serie A 34. voorus võõral väljakul tulemusega 0:3 AS Romale. Võidu toel tõusis pealinnaklubi vähemalt ajutiselt viimasena Meistrite liigasse viivale neljandale kohale.

Kodumeeskond läks kohtumist kiiresti 2:0 juhtima, kui jala said valgeks vastavalt viiendal ja kaheksandal minutil skoorinud argentiinlased: esmalt kaitsja Federico Fazio ning seejärel poolkaitsja Javier Pastore. Matši viimase tabamuse eest hoolitses 86. minutil serblasest kaitsemängija Aleksandar Kolarov.

Liigatabelis tõusis AS Roma neli vooru enne hooaja lõppu praegu 58 punktiga neljandale kohale, Cagliari asub 20 meeskonna konkurentsis 40 silmaga kümnendal positsioonil.

Cagliari asub Serie A liigatabelis viis vooru enne hooaja lõppu 40 punktiga kümnendal kohal, edestades väljalangemistsooni 11 silmaga. AS Roma heitleb eurokohtade nimel, asudes praegu 55 punktiga kuuendal positsioonil.

Eesti jalgpallikoondise kapten Klavan naasis 14. aprillil karjääri pikimalt vigastuspausilt, saades Cagliari viigimängus Torino vastu kirja täismängu, ent 20. aprilli võidumängus Frosinone üle vahetati ta vigastuse tõttu 61. minutil välja. Klubi andis teada, et Klavanil diagnoositi parema jala põlves kerge sidemevenitus ning talle tehakse lähiajal veel uuringuid ning pole teada, kas eestlane sel hooajal enam ametlikus mängus väljakule tuleb.