Postimees TV: Rooney lajatas palli väravasse terava nurga alt otse karistuslöögist

Silver Tabo

Endine Inglismaa jalgpallikoondise kapten ja aastatel 2004–2017 klubitasandil Manchester Unitedi värve esindanud poolkaitsja Wayne Rooney lõi USA kõrgliigas MLS ilusa värava, kui ta skooris terava nurga alt otse karistuslöögist.

33-aastase inglase 30. minutil sündinud tabamus oli seda olulisem, et just Rooney viis oma koduklubi DC Unitedi 2:0 juhtima. Pealinnameeskond kirjutas viimaks tabelisse Orlando City üle võõrsil teenitud 2:1 võidu.

Avavärava lõi 7. minutil Steve Birnbaum, Orlando autabamuse eest hoolitses 63. mänguminutil Dominic Dwyer.

Idakonverentsis asub DC United kolme võidu ja ühe viigiga liidrikohal, Orlando on ühe võidu, kahe viigi ja kahe kaotusega 12 meeskonna konkurentsis seitsmendal positsioonil.