Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates “OTSE POSTIMEHEST” VAATA

«Sain Kimiga «tuttavaks» kui vaatasin sarja «Kardashianid». Ma olin koheselt võlutud ning võtan seda kui komplimenti, kui mind temaga võrreldakse,» räägib Chloe. 

Täna õhtul 21.30 näitab Kanal 2 dokumentaalfilmi brittidest, kes on valmis kõigeks, et saada oma iidolite sarnane välimus.

Filmis «OMG: Tee mulle kuulus nägu» kohtume 31-aastase Chloe Saxoniga, endise glamuurimodelliga Miamist, kes praegu elab Manchesteris. Naine kopeerib Kim Kardashiani igal võimalikul moel. Ta soovib endale multimiljonäriga sarnanemiseks tuharate implantaate. Tema elukaaslane Michael ei soovi võltsvälimusest aga midagi kuulda ning on mures Chloe kinnisideede ja plastiliste operatsioonide pärast. Ta soovib, et Chloe kaaluks protseduurist loobumist, kuna on niigi perfektne. Chloe ei hooli sellest ning mitte miski ei pane teda ümber mõtlema. Senini on Chloe kulutanud tuhandeid rinoplastikale, Botoxi süstidele, rindade suurendamisele ning täidetele põsesarnades ja huultes.

Dokumentaalfilmis võib näha ka Chloe parimat sõbra Munis Ahmedi, kes sarnaneb One Directioni endisele lauljale Zayn Malikile, 22-aastast Liamit Birminghamist, kes ihkab endale Katie Price'i looki ja 22-aastast Shane'i, kes on kulutanud kolm aastat oma elust, et saavutada Keni nuku välimus.

Dokumentaalfilm «OMG: Tee mulle kuulus nägu» on Kanal 2 eetris täna õhtul, kell 21.30.

Loe ja lisa kommentaare
SAATED
viimased
Varsti tulevad siia videod, ajakirjanikud juba tegutsevad