Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates
“OTSE POSTIMEHEST”
VAATA

FOTO: BARC / Facebook

Esmaspäeval sai Houstoni politsei kõne end mureliku linnakodanikuna tutvustanud ja anonüümseks jääda soovinud mehelt, kelle sõnul oli ta koos sõpradega sisenenud mahajäetud majja, et seal segamatult kanepit suitsetada. Hoone garaažist leidis seltskond aga puuri, milles lesis elus tiiger. 

«Meie esimene reaktsioon oli küsida, kas nad olid juba kanepi mõju all või nägid nad tõepoolest tiigrit,» sõnas Houstoni politseijaoskonna korrakaitsja Jason Aldrete telekanalile KTRK. «Tiigripuur oli kinnitatud vaid nailonpaela ja kruvikeerajaga ning loom oleks võinud sealt suurema vaevata välja tungida.»

Lisaks Tysoniks ristitud kiskjale leidsid politseinikud majast mitu karbitäit liha, ent ei ühtki teist märki sellest, et keegi seal püsivalt elanud oleks. Kuigi tiiger tundus olevat rahulik, uimastati ta ettevaatusabinõuna ja saadeti metsloomade varjupaika, mille täpset asupaika politsei avaldama ei soostunud. 

Seni ei ole teada, kellele tiiger kuuluda võis. Texase osariigis on tiigri omamine spetsiaalse loaga küll legaalne, ent Houstoni linnale luba ei laiene. 

Loe ja lisa kommentaare