Tipphetked: Pärnu alistas kindlalt Rakvere ning jätkab võidulainel

Võrkpalli Credit24 Meistriliigas tabelis neljandat kohta hoidev Pärnu võrkpallimeeskond alistas 3:0 kuuendal positsioonil olevat Rakveret.

Pärnu oli kogu kohtumise üpris kindlalt parem võistkond ning suuri raskuseid Rakvere alistamisega pärnakatel ei tulnudki.

Pärnu oli avageimis Rakverest üle 25:19 ning teises geimis oldi paremad 25:17. Viimane geim suurt muutust mängu ei toonud ning nii võitis Pärnu ka kolmanda geimi sarnaselt teisele 25:17.

Pärnul on põhiturniiril jäänud veel kolm kohtumist: lisaks tänasele kohtumisele mängitakse 15.veebruaril Selveriga, võõrsil 16.veebruril Limbažiga. Rakvere kohtub pärast tänast mängu 16. veebruaril Selveriga. Credit24 Meistriliiga veerandfinaalid toimuvad 21,23 ja 24.veebruaril, Final Four 1.-3.märtsil.