Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates
“OTSE POSTIMEHEST”
VAATA

Täna kell 21.30 linastub Kanal 2s Ameerika Ühendriikides 2014. aastal valminud kassahitt-komöödia «Vastikud ülemused 2».

Kuna Nickil (Jason Bateman), Dale'il (Charlie Day) ja Kurtil (Jason Sudeikis) on ülemustele allumisest kõrini, otsustavad nad äri asutades iseenda bossideks hakata. Kuid salakaval investor tõmbab nad peatselt lohku.

Alistatud, meeleheitel ning seaduselt abi saamata isehakanud ettevõtjate kolmik sepitseb jabura plaani, kuidas investori täiskasvanud poeg röövida ning tema eest lunaraha asemel firma endale nõuda.

2011. a hittkomöödia «Vastikud ülemused» järjes kehastavad Jason Bateman, Charlie Day ja Jason Sudeikis jälle kõigi lemmiktöötajaid Nicki, Dale’i ja Kurti. Filmis astuvad uuesti üles ka Jennifer Aniston («Me oleme Millerid») ning Oscari-võitjad Jamie Foxx («Ray») ja Kevin Spacey («Tabamatu ilu», «Tavalised kahtlusalused»), Chris Pine («Star Trek: otse pimedusse») ja Oscari-võitja Christoph Waltz («Vabastatud Django», «Vääritud tõprad») kehastavad uusi vastaseid, kes takistavad kuttidel edu saavutada.

«Vastikud ülemused 2» režissöör on Sean Anders ning produtsendid on Brett Ratner, Jay Stern, Chris Bender, John Rickard ja John Morris. Tegevprodutsentide tiimi kuulusid Toby Emmerich, Richard Brener, Michael Disco, Samuel J. Brown, Steven Mnuchin, John Cheng ja Diana Pokorny. Stsenaariumi kirjutasid Sean Anders ja John Morris («Me oleme Millerid»). Michael Markowitzi tegelastel põhineva loo autorid on Jonathan Goldstein, John Francis Daley, Sean Anders ja John Morris. Kaadritaguses loovmeeskonnas olid operaator Julio Macat («Lauluässad»), kunstnik-lavastaja Clayton Hartley («Me oleme Millerid»), monteerija Eric Kissack («Diktaator») ja kostüümikunstnik Carol Ramsey («Identiteedivaras»).

Lavastaja: Sean Anders 

Osatäitjad: Jennifer Aniston, Chris Pine, Christoph Waltz, Kevin Spacey, Jason Sudeikis, Jason Bateman, Charlie Day

Loe ja lisa kommentaare