Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates “OTSE POSTIMEHEST” VAATA

«Ma pean täna tudengite ette astuma, endal silm sinine, nagu oleksin kuskil kõrtsis kakelnud,» ütles EKA õppejõud Karin Paulus, kelle silma tundmatu kaabakas eile kodutänaval siniseks lõi.

Tal on eilsest konfliktist nina paistes ning parema silma all verevalum. «Tulin lastega bussipeatusest koju, mööda teed oli väga raske liikuda. Meie kandis ei ole paljudel tänavatel üldse kõnniteesid, küll aga on siia ehitatud suur spordihoone, kuhu Eestile omaselt inimesed tulevad autodega, kuigi läheduses on nii bussi- kui trollipeatused,» rääkis naine.

Paulus liikus lastega mööda Aru tänavat. Kahel pool teel olid autod ning tänava ääres veel omakorda lumehunnikud, nii et kõndimiseks jäi vaid üsna kitsas teeosa.

«Kuna teel mahtus korraga sõitma vaid üks auto, siis spordihoone läheduses läks üks autojuht väga närvi, sõitis meile väga ligidale, hakkas signaalitama ja trügis meist mööda. Mul oli lapse joogipurk käes ja ma viskasin selle talle järele. Autot juhtinud mees hüppas koos umbes 12aastase poisiga autost välja, tuli minu juurde, ütles midagi ja lõi mind näkku,» meenutas Paulus.

Karin Paulus / Foto: Uwe Gnadenteich

Lapsed põgenesid hoovi, Paulus ise oli väga ehmatanud ja kutsus politsei. «Minu jaoks oli väga šokeeriv, et täiskasvanud inimene endale sellist käitumist lubab,» ütles ta.

Auto numbrit ta esimese ehmatusega ei märganud. Ta nägi, et jõhkard sõitis Sõle spordihoone parklasse, kuid talle järele minna ei julgenud. Kutsutud politsei saabus kiiresti ning naine tegi löömise kohta avalduse.

«17. jaanuaril kell 19 paiku teatati Häirekeskusele, et Põhja-Tallinnas Aru tänaval lõi sõidukist väljunud keskealine mees naist, misjärel istus lööja sõidukisse ja lahkus. Politseinikud otsisid piirkonnast kirjeldustele vastavat sõidukit ja meest, kuid ei leidnud teda ümbruskonnast. Mehe tuvastamiseks ja juhtunu asjaolude selgitamiseks alustati kriminaalmenetlust kehalise väärkohtlemise paragrahvi alusel. Palume sündmust pealt näinud inimestel võtta politseiga ühendust numbril 112,» ütles politsei pressiesindaja Seiko Kuik.

Loe ja lisa kommentaare
SAATED
viimased
Varsti tulevad siia videod, ajakirjanikud juba tegutsevad