Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates “OTSE POSTIMEHEST” VAATA
MyHits Awards 2018, Elina Born ja Jüri Pootsmann / Foto: Konstantin Sednev

Lauljatar Elina Born andis vana-aastaõhtul romantilise pildiga teada, et on leidnud endale uue kaaslase. Kuni pole selge, kes kauni lauljatari südame võitnud on, saavad fännid spekuleerida, kas tegemist võib olla mõne tuntud tegelasega.

Vana-aastaõhtul pani Elina Instagrami üles pildi, kus poseerib ühe tundmatu noormehe käte vahel. Põnevil fännid hakkasid rõõmusõnumist kuuldes naljaga pooleks spekuleerima, kes võib 24-aastase lauljatari väljavalitu olla: Jüri Pootsmann, nublu, Tommy Cash, Ott Lepland, Karl-Erik Taukar, Pearu Paulus, Nöep või Stig Rästa?

Elina salapärane pilt pani fännid ja sõbrad üksteise võidu pakkuma, kes on noormees fotol. / Foto: Kuvatõmmis Instagramist

Elina tutvustas äsja Kanal 2 uudistesaates «Reporter» oma uut laulu «Tagasi me», mis räägib lauljatari sõnul armastusest ja suhetest. Küsimusele, kas armastus ja suhe on praegu olemas ka Elina elus, vastas lauljatar naerdes jaatavalt.

Saladusloori ta siiski kergitada ei soovi. «Austusest tema vastu ma ei avaldaks seda (mehe nime), aga ta ei ole tuntud inimene. Ta ei ole selles valdkonnas tegutsev,» rääkis Elina. Spekulatsioonidest on lauljatar teadlik. «On pakutud väga palju ja spekuleeritud. Ei ole nublu,» ütles Elina naerdes.

Vaata videost, kuidas Elina «Reporteris» uut singlit tutvustas ja ääriveeri ka poiss-sõbrast rääkis:

Loe ja lisa kommentaare
SAATED
viimased
Varsti tulevad siia videod, ajakirjanikud juba tegutsevad