Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates “OTSE POSTIMEHEST” VAATA

Tänase «Spordiministeeriumi» põhiteemaks on Eesti võrkpallinaiskond ning enne viimast EM valikmängu Soome koondisega on stuudiokülaliseks naiskonna peatreener Andrei Ojamets. Saade on eetris täna kell 20:00. 

Pühapäeval alistas naiskond Rootsi 3:1 ja on enne viimast mänguvooru E-alagrupis 9 punktiga teisel kohal. Võidu korral pääseb Eesti naiste koondis esmakordselt finaalturniirile, kaotuse korral sõltub meie koondise edasipääs Tšehhi ja Rootsi kohtumisest. 

Kas Eestis võiks naiste võrkpalli enam esiletõusta? Ojametsa arvates on naiste sport üleüldiselt Eestis alahinnatud. Samas ei tasu tema hinnangul alahinnata fakti, et peres viivad lapsi trenni eelkõige emad.

«Võrkpall tundub pallimängudest naistele sobivat. Esiteks, see ei ole kontaktne spordiala. Nii ongi võrkpalli üks populaarsemaid pallimänge naiste seas, näiteks ülikoolides.»

«Eesti koondise olukord ei ole nii roosiline kui tundub, seda hoolimata tulemustest. Tagala, eriti sidemängijate osakond, on muret tekitav. Meestel on see asi oluliselt parem, juurdekasv on olemas. Naistes on meil Julia Mõnnakmäe, ning Kaisa Bahmatsev ja edasi ma pean vait olema.»

Lisaks saab saatest ülevaate eelmise nädala tippteemadest ning vaadati otsa ka käimasoleva nädala kesksetele sündmustele. Saatejuhid olid Marko Kaljuveer ja Karl Mihkel Eller.

Loe ja lisa kommentaare
SAATED
viimased
Varsti tulevad siia videod, ajakirjanikud juba tegutsevad