Postimees TV: Veel Veneta Gran Canaria sai Euroliigas närvilise võidu

Siim-Sander Vene uus koduklubi Gran Canaria kohtus Euroliigas täna Podgorica Buducnosti meeskonnaga. Hooaja viies võit seitsme kaotuse kõrval tuli numbritega 95:85

Sealjuures juhtis Gran Canaria pärast kolmandat veerandaega mängu 82:57 ja turvalisena näinud eduseisus tõsteti jalg gaasipedaalilt. Külalised kasutasid tekkinud võimaluse lahkesti ära ja pakkusid kodumeeskonnale kõvasti peavalu: poolteist minutit enne mängu lõppu jõuti kõigest kuue punkti kaugusele, 91:85. Imet siiski korda ei saadetud.

Vene veel uue klubi eest mängu ei saanud. Tema ülesandeks jäi enne soojenduse algust sobitada sõprust kodusaali korvidega.

Kaunase Žalgiris jäi täna võõral väljakul napilt 84:88 alla Müncheni Bayernile. Derrick Williams oli 27 punktiga üleplatsimees. Leedu klubi parimana viskas Brandon Davies 21 silma.

Ka kümnendat kohta hoidev Žalgiris on teeninud viis võitu. Gran Canaria on 12.