Postimees TV: penaltiga eksinud Rooney hooaeg lõppes konverentsi veerandfinaalis

Kris Ilves

Põhja-Ameerika jalgpalliliigas MLS on selgunud konverentside poolfinalistid.

Idakonverentsi veerandfinaalis langes konkurentsist Wayne Rooney koduklubi DC United, kes jäi penaltiseerias 2:3 alla Columbus Crew’le.

DC United asus kohtumist 21. minutil juhtima, kuid Columbus Crew viigistas üheksa minutit hiljem. Teisel poolajal väravaid ei löödud ning seega läks kohtumine lisaajal, kus asus omakorda juhtima Columbus Crew, ent seekord suutis viigistada DC United.

Penaltiseeriat alustas Columbus Crew, kes jõudis kohe ka sihile, kuid DC Unitedi esimene lööja Rooney eksis. Kolmanda vooru järel oli seis 2:2 viigis, kuid järgmises voorus eksis taas DC Unitedi mängija ja sellest Columbus Crew’le piisas, kuigi DC Unitedi viimasel lööjal oli šanss seis viigistada.