POPULAARNE TELESERIAAL "PANK" VAATA SERIAALI EPISOODE SIIT

Täna kell 21.30 Kanal 2 tõsielusaates «Malluka sügis» valmistavad Mariann ja Kardo end vaimselt ette kolmanda lapse sünniks. Nad teevad seda sünnitusvideoid vaadates.

«Mul litsalt tulevad kõik need flashback’id pähe, mis toimuvad sel hetkel. Sünnitus ei ole midagi loomulikku, vaid see on lihtsalt kohutav, õudne, rõve, tülgastav, valus, ebameeldiv, õudne, haige,» kirjeldab Mariann oma tundeid neid videosid vaadates.

Eesti mõjukaim blogija Mallukas on oma arvukate fännidega jaganud absoluutselt kõike, s.h oma viimast sünnitust. Nüüd on ta avanud oma kodu ja südame ka televaatajatele, ka järgmine sünnitus pole enam kaugel.

Mallukas on kaheksandat kuud rase ja varsti ongi minek. Ehkki kolmandat korda sünnitama mineja on juba vana kala, on siiski kasulik hakata end varakult õigele lainele häälestama. Otsustatakse paika panna ka muusika, mis peaks aitama selle kõik üle elada.

Otsekohene ja lõbus tõsielusaade «Malluka sügis» Kanal 2s täna kell 21.30, kohe pärast telemängu «Suur lotokolmapäev: Rooside sõda».

Loe ja lisa kommentaare
SAATED
viimased
Varsti tulevad siia videod, ajakirjanikud juba tegutsevad