Otse postimehest
Päevakajalised intervjuud saates “OTSE POSTIMEHEST” VAATA

Estonian Voices on valmis saanud oma teise albumi «Taat läks lolliks» ning plaadi esmaesitlus toimub 30.08 kell 17.00 Solaris Keskuse Apollo kaupluses.

2014. aastal üllitas Estonian Voices esimese albumi «Ole hea“, mis pälvis 2015. aastal Eesti parima jazz-albumi tiitli. 2016. aastal omistati ansamblile Eesti parima jazz-ansambli aunimetus. 

Sel korral kõlab plaadil valdavalt pärimusmuusika sugemetega muusika. Kokku saavad omalooming ja seaded eesti traditsionaalsest rahvamuusikast. Nii on kõrvuti näiteks plaadi nimilugu «Taat läks lolliks» ja regilaul «Kui mina hakkan laulemaie». Boonusena jõudis plaadile ka Estonian Voices’i repertuaari üks armastatumaid lugusi, Eeva Talsi ja Jaan Tätte «Kättemaks». 

Plaadi kontsertesitlus on hea võimalus näha ja kuulda Estonian Voices'i uut muusikat ning vahvaid lugusid, kuidas nende jaoks see juba peaaegu aasta käinud protsess edenes. 

2010. aastast koos laulnud rühmitusse kuuluvad Kadri Voorand (alt ja kollektiivi kunstiline juht), Mikk Dede (tenor), Mirjam Dede (sopran), Maria Väli (sopran), Rasmus Erismaa (bariton) ja Aarne Külama (bass). 

Loe ja lisa kommentaare
SAATED
viimased
Varsti tulevad siia videod, ajakirjanikud juba tegutsevad